Menu

Vacante disponibile // City Break

budapesta

CITY BREAK BUDAPESTA

Preturi City Hotel Matyas 3*  www.cityhotel.hu de la 223 euro/persoana City Hotel Ring 3*   www.cityhotel.hu de la 267 euro/persoana Hotel Ibis Styles Budapest Center 3*  www.ibis.com de la 279 euro/persoana Pachetul include bilet de avion compania Tarom bagaj de mana si cala inclus 3 nopti cazare cu mic dejun taxe de aeroport Pachetul nu include […]

read more
valencia1

CITY BREAK VALENCIA

Preturi Hotel Petit Palace Bristol 3*  en.petitpalacebristolhotel.com de la 329 euro/persoana Hotel Villa Carlos 3*  www.hotelvillacarlos.com de la 213 euro/persoana Hotel El Carmen 3*  http://holahoteldelcarmen.com/ de la 384 euro/persoana Pachetul include bilet de avion compania Blue Air bagaj de mana 10 kg 3 nopti cazare cu mic dejun taxe de aeroport Pachetul nu include asigurarea medicala […]

read more
stockholm

CITY BREAK STOCKHOLM

Preturi Hotel Rex 3*  www.rexhotel.se de la 318 euro/persoana Hotel Scandic Ariadne 3*  www.scandichotels.com de la 327 euro/persoana Hotel Scandic Foresta 3* www.scandichotels.com de la 288 euro/persoana Pachetul include bilet de avion compania Blue Air bagaj de mana 10 kg 3 nopti cazare cu mic dejun taxe de aeroport Pachetul nu include asigurarea medicala + […]

read more
praga

CITY BREAK PRAGA

Preturi Hotel Select 3* www.selecthotel.cz/en Pret: de la 226 euro/persoana Hotel City Inn 3* www.city-inn.cz Pret: de la 238 euro/persoana Hotel Central Prague 3* www.central-hotel-prague.com Pret: de la 243 euro/persoana Pachetul include bilet de avion compania Tarom bagaj de mana si cala inclus 3 nopti cazare cu mic dejun taxe de aeroport Pachetul nu include […]

read more
napoli1

CITY BREAK NAPOLI

Preturi Hotel Correra 241 3*   http://lifestylehotel.it/correra/?lang=en Pret: de la 177 euro/persoana Hotel Tiempo 3*  www.hoteltiempo.it Pret: de la 147 euro/persoana Hotel Guiren 3*  www.hotelguiren.it Pret: de la 148 euro/persoana Pachetul include bilet de avion compania Blue Air bagaj de mana 10 kg 3 nopti cazare cu mic dejun taxe de aeroport Pachetul nu include […]

read more
lisabona

CITY BREAK LISABONA

Preturi Hotel Jorge V 3* www.hoteljorgev.com de la 242 euro/persoana Hotel Lisboa Central Park 3*  www.lcpark.com de la 247 euro/persoana Hotel Sana Rex 3* http://www.rex.sanahotels.com/ de la 212 Euro/persoana Pachetul include bilet de avion compania Blue Air bagaj de mana 10 kg 3 nopti cazare cu mic dejun taxe de aeroport Pachetul nu include asigurarea […]

read more
copenhaga

CITY BREAK COPENHAGA

Preturi Hotel Richmond 3*  www.hotelrichmond.dk Pret: de la 393 euro/persoana Hotel Osterport 3* www.hotelosterport.dk de la 405 euro/persoana Hotel Maritime 3* www.hotel-maritime.dk de la 415 euro/persoana Pachetul include bilet de avion compania Skandinavien Airlines bagaj de mana 10 kg 3 nopti cazare cu mic dejun taxe de aeroport Pachetul nu include asigurarea medicala + storno […]

read more
dublin1

CITY BREAK DUBLIN

Preturi Hotel Russel Court 3*  http://www.russellcourthotel.ie/ Pret: de la 348 euro/persoana Hotel Charles Stewart 3* http://www.charlesstewart.ie/ Pret: de la 309 euro/persoana Hotel Ripley Court 3*  http://www.ripleycourt.com Pret: de la 285 euro/persoana Pachetul include bilet de avion compania Blue air bagaj de mana 10kg  3 nopti cazare cu mic dejun taxe de aeroport Pachetul nu include asigurarea […]

read more
munchen

City Break Munchen

Preturi Hotel Creatif Elephant 3*  http://creatif-hotel-elephant.de/ Pret: de la 231 euro/persoana Hotel NH City Sud 3*  http://www.nh-hotels.com/hotel/nh-munchen-city-sud Pret: de la 240 euro/persoana Hotel Ambiance Rivoli 4*  http://ambiancerivoli.de/en/ Pret: de la 232 euro/persoana Servicii incluse bilet avion compania Tarom bagaj de mana inclus 3 nopti de cazare cu mic dejun taxele de aeroport Servicii neincluse asigurarea medicala + storno […]

read more
berlin1

City Break Berlin

Preturi Hotel Domus Berlin Ku'damm 3*  http://www.hotel-domus-berlin.com/en Pret: de la 219 euro/persoana Hotel Ivbergs Charlottenburg 3*  http://www.ivbergs.de/index.php?action=show_hotel&id=5&new_lang=4 Pret: de la 281 euro/persoana Hotel Mercure Berlin City 4*  http://www.mercure.com/en/hotel-5341-mercure-hotel-berlin-city/index.shtml Pret: de la 256 euro/persoana Servicii incluse bilet avion compania Ryan Air bagaj mare de mana inclus 3 nopti de cazare cu mic dejun taxele de aeroport Servicii neincluse bagajul […]

read more
Showing 1–10 of 21 results
  TOP